Katalog k výstavě průřezy krajinou

K výstavě Průřezy krajinou vyšel i katalog (A5, 44 stran), který obsahuje i náhledy na původní předlohy obrazů z elektronového mikroskopu. Nejen že ukojí zvědavé vědecké oko, ale poskytují prostor, abyste si z každé reprodukce obrazu mohli vyrobit 17 malých obálek (12,5×8,5cm) na nějaký drobný dárek nebo přání. Součástí katalogu je i pexeso pro všechny věkové kategorie (24 párů obrázků z výstavy).

Byla bych moc ráda, kdyby se katalog nakonec dostal do správných rukou – rukou lidí, které má práce zaujme a nějakým způsobem si ji užijí. Pokud byste mou výstavu chtěli nějak podpořit a neměli šanci na ni přijít, velmi ráda Vám zašlu poštou katalog s osobním věnováním, pexesem a podepsanou plackou z limitované série.
To vše i s poštovným do ČR za 140,- (platba převodem na účet).
objednávky na: lindacihar@gmail.com
Do předmětu zprávy napište katalog a nezapomeňte uvést vaši poštovní adresu a jméno komu bude katalog věnován, bude-li jiné než v poštovní adrese. Když si nenapíšete o konkrétní motiv placky (pište raději 2 varianty kdyby jedna už nebyla), vyberu Vám náhodně. Pokud byste chtěli placek více, každá další je za 10,- kč.

Katalog_PK_náhledtitulka

pexeso-ukázkasfw

PK_obálky

PK_placky